توضیحات

نام کتاب :

فتو ژورناليسم  

نوع سفارش :

عادی

قیمت با تخفیف :

150000

قیمت :

150000

نویسنده : كنت كوبر
توضیحات : نوبت چاپ: اول
تاريخ چاپ: اول
تعداد صفحات: 416
شابك: 4-17-9934-964-978
خلاصه:

فتوژورناليسم كتابي است در باب عكاسي مطبوعاتي كه نويسنده در آن با تأكيد بر شواهد عيني و تجربيات عملي متخصصان اين حرفه به ارائه آموزش‌هاي لازم در اين حوزه مي‌پردازد.
اسماعيل عباسي، مترجم كتاب ياد شده هدف از ترجمه و انتشار اين اثر را جامعيت‌بخشي به مباحث و مفاهيم عكاسي مطبوعاتي دانسته و معتقد است كتاب حاضر با توجه به رشد اين شاخه از عكاسي و كمبود منابع تخصصي و روزآمد و نيز افزايش فعالان اين عرصه آماده و منتشر شده است. اين كتاب با استناد به اطلاعات ارائه شده و تجربيات عملي فتوژورناليست‌هاي معروف دنيا نگاشته شده و از اين حيث مي‌توان آن را نخستين اثر آموزشي در اين حوزه به‌شمار آورد. كتاب مذكور علاوه بر آشناسازي مخاطبان با عكاسي مطبوعاتي مي‌تواند به دريافت‌هاي تازه‌اي در اين زمينه منجر شده و راهكارهاي مؤثر و بديعي را ارائه دهد.


پيشگفتار فصل اول: مأموريت فصل دوم: خبرهاي ناگهاني فصل سوم: خبرهاي عمومي فصل چهارم: عكس گيرا فصل پنجم: پرتره فصل ششم: ورزش فصل هفتم: ويرايش عكس فصل هشتم: طرح مشكلات فصل نهم: داستان تصويري فصل دهم: تصويرسازي فصل يازدهم: اصول اخلاقي فصل دوازدهم: قانون فصل سيزدهم: تاريخچه كتابشناسي نمايه
اضافه کردن به سبد خرید